جشنواره تمدید شد! فقط 6 نفر ظرفیت

همراه با هدیه وام 30 میلیونی بدون بهره و ضامن

درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

لطفا صفحه کلید خود را روی حالت انگلیسی قرار داده و شماره موبایل خود را همراه با عدد صفر وارد نمایید.

گام به گام با رهیافت همراه شو

سلام و درود به شما رهیافتی عزیز:

در این مقاله ما برای سهولت نحوه ی ورود شما به صنعت سنگ مصنوعی مسیری را که نیاز است برای موفقیت در این صنعت طی کنید قدم به قدم هم در قالب متن و هم در قالب پادکست توضیح داده ایم، توصیه میکنیم که با دقت این مسیر را تا پایان دنبال کنید.

گام به گام با رهیافت همراه شو

گام اول

مشاهده دوره رایگان آشنایی با صنعت سنگ مصنوعی

در قدم اول برای ورود به هر صنعتی و موفقیت در آن لازمه که با شناخت و دانش کافی این کار را انجام دهید. مخصوصا حوزه ای مثل صنعت سنگ مصنوعی که هم بازار گسترده ای دارد و هم حاشیه ی سود بالایی دارد به همین دلیل مجموعه ی رهیافت طی یک دوره ی آموزشی رایگان شما را به بهترین شکل با صنعت سنگ مصنوعی آشنا می کند.

بنابراین در اولین قدم قبل از هر کاری حتما توصیه میکنیم که این دوره ی آموزشی را از لینک زیر دریافت کرده و با دقت ببینید تا به خوبی با این صنعت آشنا شوید.

گام دوم

آشنایی با میزان درآمد و انتخاب مسیر شروع کار

بعد از آشنایی با صنعت سنگ مصنوعی حالا ما باید بدونیم که شرایط شروع به کار در این حوزه به چه شکلی است.

به طور کلی دو مسیر برای ورود به این صنعت وجود دارد که دراین مرحله شما بایستی با توجه به فضا و سرمایه ای که برای شروع به کار دارید یکی از این دومسیر یا هر دو را انتخاب کنید.

مسیر اول شروع به کار سنگ مصنوعی تولید کارهای تزئینی و اکسسوری مثل گلدان، قندان، سینی، اردوخوری، جاشمعی و.. می باشد.

و مسیردوم برای شروع به کار سنگ مصنوعی فعالیت در حوزه ی نمای ساختمان می باشد که دقیقا مشابه سنگ طبیعی در حوزه های مختلف اعم از نماداخل و نماخارج، کفپوش، روشویی، تراورتن، سنگ قبر و.. می توانید فعالیت نمائید.

برای ورود به این دو مسیر در ابتدای کار حدود 20 الی 25 میلیون تومان سرمایه نیاز است که شما با این میزان هزینه می توانید حداقل چند ماه تولید داشته باشید.

در حوزه ی تولید کارهای تزئینی و اکسسوری شما میتوانید حداقل 10 برابر هزینه تولید محصولتان را به فروش برسانید به عنوان مثال تولید یک گلدان تنها با 3 هزارتومان برای تولیدکننده هزینه دارد در حالیکه شما می توانید با یک بازاریابی نسیتا خوب با قیمت 30 الی 70 هزار تومان به فروش برسانید و بدون اینکه به فضای خاصی احتیاج داشته باشید در منزلتان و دریک فضای 7 الی  10 متر می توانید فعالیت در حوزه ی اکسسوری را شروع کنید.

و اگر بخواهید در حوزه ی نمای ساختمان فعالیت کنید با حدود 25 الی 30 میلیون تومان سرمایه می توانید این کار را شروع  کنید.

در این حوزه به طور متوسط شما قادر خواهید بود روزانه حدود 30 الی 40 متر تولید داشته باشید و حداقل 2 برابر هزینه ی تولید محصولتان را به فروش برسانید. به عنوان مثال هزینه ی تولید هر متر مربع سنگ نمای داخل 60 الی 70 هزارتومان است و شما می توانید بسته به نوع بازار و شرایط منطقه محصول خودتان را به ازای هر متر مربع از قیمت 150 الی 300 هزار تومان به فروش برسانید.

گام سوم

دریافت مشاوره رایگان برای شروع به کار

در این مرحله نیاز است که از افراد متخصص و کارشناسان مجرب فعال در این حوزه مشاوره بگیرید. هلدینگ رهیافت که اولین و معتبرترین برند سنگ مصنوعی درسطح کشور و خاورمیانه می باشد این امکان را برای شما فراهم می کند

پل ارتباطی با کارشناسان هلدینگ رهیافت:  

گام چهارم

تهیه دوره جامع سنگ مصنوعی

با توجه به اینکه این صنعت، نکات تکمیلی و فنی زیادی دارد، شما بدون گذراندن یک دوره ی آموزشی کامل و جامع به تمام جوانب کار مسلط نخواهید شد و قادر به تولید سنگ با کیفیت نخواهید بود. به همین جهت هلدینگ رهیافت طی یک دوره آموزشی در بستر اپلیکیشن اختصاصی شرکت رهیافت، صفر تا صد تولید سنگ مصنوعی را آموزش می دهد.

این آموزش ها در حوزه های مختلف اعم از نماداخل، نماخارج و اکسسوری و… می باشد.

یک تیم تخصصی پشتیبانی فنی رهیافت به صورت دائمی شما را در مسیر آموزش و تولید پشتیبانی می نماید.

نکته ی مهمی که در خصوص تولید سنگ مصنوعی وجود دارد به روز بودن با بازار می باشد. در واقع اگر شما  با بازار سنگ مصنوعی به روز نباشید نمی توانید به موفقیت برسید که مجموعه ی رهیافت این امکان به  روز شدن با بازار را برای شما به صورت رایگان فراهم می کند و هر زمان رشته و آموزش جدیدی با این صنعت اضافه شود به صورت رایگان در اپلیکیشن برای شما فعال می شود.

گام پنجم

دریافت مشاوره رایگان برای تهیه ملزومات

بعد از نهایتا یک هفته شما با دیدن آموزش های سنگ مصنوعی مسلط به کار می شوید و حالا باید در قدم بعدی ملزومات و مواد و متریال را تهیه نمایید اما قبل از تهیه ی ملزومات و مواد و متریال لازم است که تحقیق کنید چه متریالی بیشتر به کارتان می آید و یا چه قالبی مناسبتر می باشد به همین جهت کارشناسان رهیافت شما را در تهیه ی بهترین مواد و متریال و قالب بسته به حوزه ای که می خواهید شروع به کار کنید راهنمایی می کنند.

گام ششم

شروع تولید سنگ مصنوعی

شرکت رهیافت برای اینکه  بتواند به بهترین شکل ممکن از هنرجویان خودش پشتیبانی کند برای سهولت تهیه مواد و متریال توسط هنرجویان، فروشگاهی را ایجاد کرده که معتبرترین و بزرگترین فروشگاه مواد و متریال سنگ مصنوعی در سطح کشور می باشد و شما از هر مکانی، چه داخل کشور و چه خارج از کشور می توانید سفارشتان را به صورت حضوری و غیرحضوری ثبت نمائید.

گام هفتم

تهیه مواد و متریال قالب ها

حالا دیگه همه ی شرایط مهیاست تا بتوانید به صورت جدی و حرفه ای وارد چرخه ی تولید سنگ مصنوعی بشوید و در این مرحله تیم پشتیبانی فنی رهیافت شما را تا به ثمر رسیدن کار، به طور مستمر و دائمی همراهی و راهنمایی می کند.

گام هشتم

بازاریابی و فروش محصول

شما تا به اینجای کار توانستید با توجه به سطح بالای کیفی آموزش ها و خدمات پشتیبانی فنی با کیفیت ترین محصول را تولید نمائید حالا نوبت به یکی از گام‌های مهم در این حوزه می رسد که بحث بازاریابی و فروش محصولات می باشد.

با توجه به بازار گسترده سنگ مصنوعی در تمام حوزه ها بحث بازاریابی و فروش کار سختی نیست و به هیچ عنوان نگران این قسمت از کار نباشید همان طور که می دانید سنگ یک قسمت جدایی ناپذیر از صنعت ساختمان و ساخت و ساز می باشد و کار ساخت وساز هم که همیشه در کشور رونق دارد.

اما با این حال ما به اهمیت موضوع بازاریابی و فروش واقف هستیم بنابراین یک سرفصل کامل را داخل دوره  ی آموزشی سنگ مصنوعی به این موضوع اختصاص داده ایم و شما باید طبق اصولی که در این فصل ارائه شده اقدام به فروش و بازاریابی نمائید و برای عملکرد بهتر هم می توانید با تیم پشتیبانی رهیافت در ارتباط باشید تا شما را دراین زمینه هم راهنمایی کنند که بتوانید محصوتان را با بالاترین حاشیه ی سود به فروش برسانید.

اگه هنوزم سوالی داری مشاوره رایگان بگیر

  • لطفا صفحه کلید خود را روی حالت انگلیسی قرار داده و شماره موبایل خود را همراه با عدد صفر وارد نمایید.
ورود | ثبت نام

دوره رایگان آشنایی با صنعت سنگ مصنوعی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

لطفا صفحه کلید خود را روی حالت انگلیسی قرار داده و شماره موبایل خود را همراه با عدد صفر وارد نمایید.