درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

گام به گام با رهیافت همراه شو

فیلم آموزش سنگ مصنوعی

آشنایی با سنگ مصنوعی

اگر شما قصد دارید که تولید سنگ‌های مصنوعی تزئینی یا اکسسوری را یاد بگیرید و به کسب درآمد از این حوزه بپردازید پیشنهاد می کنیم، در مرحله اول دوره رایگانی که لینک آن در بالای صفحه قرار داده شده را مشاهده کنید

آشنایی با کسب و کار سنگ مصنوعی

دریافت مشاوره برای شروع کار

در این مرحله نیاز است که از افراد متخصص و کارشناسان مجرب فعال در این حوزه مشاوره بگیرید.
هلدینگ رهیافت که اولین و معتبر ترین برند سنگ مصنوعی در سطح کشور میباشد این امکان را برای شما فراهم می کند.

پل ارتباطی کارشناسان هلدینگ رهیافت :

مشاوره رایگان سنگ مصنوعی

گذراندن دوره آموزشی برای شروع به کار

 با توجه به اینکه این قسمت، نکات تکمیلی و کلی زیادی دارد، شما بدون گذراندن یک دوره ی آموزشی کامل و جامع به تمام جوانب کار مسلط نخواهید شد و قادر به تولید سنگ یا کیفیت نخواهید بود به همین جهت هلدینگ رهیافت طی یک دوره آموزشی در بستر اپلیکیشن اختصاصی شرکت رهیافت صفر تا صد تولید مصنوعی را آموزش می دهد.

برای اینکه با روند کلّی آموزش دیدن آشنا بشوید،پیشنهاد میکنیم این ویدیوی 2دقیقه ای را از دست ندهید.

آموزش جامع سنگ مصنوعی

آموزش و یادگیری صنعت سنگ مصنوعی

با توجه به اینکه دوره آموزشی چندین بار آپدیت شده و نکات تکمیلی زیادی گفته شده شما بعد از تهیه دوره آموزشی با دیدن آموزش نهایتاً ظرف مدت یک هفته به همه جوانب کار مسلط می‌شوید

خرید تجهیزات سنگ مصنوعی

تهیه مواد و متریال

حالا باید ملزومات و مواد و متریال و قالب‌ها را تهیه نمایید اما قبل از تهیه ملزومات و مواد و متریال لازم است که تحقیق کنید چه متریالی بیشتر به کارتان می‌آید. چه قالبی مناسب‌تر می‌باشد به همین دلیل کارشناسان رهیافت شما را در تهیه بهترین مواد و متریال و قالب برای شروع به کار راهنمایی می‌کنند. 

خرید قالب سنگ مصنوعی

دریافت مشاوره برای شروع کار

در این مرحله نیاز است که از افراد متخصص و کارشناسان مجرب فعال در این حوزه مشاوره بگیرید.
هلدینگ رهیافت که اولین و معتبر ترین برند سنگ مصنوعی در سطح کشور میباشد این امکان را برای شما فراهم می کند.

و امّا گام آخر

شما تا به اینجای کار توانستید با توجه به سطح بالای کیفی آموزش ها و خدمات پشتیبانی فنی با کیفیت ترین محصول را تولید نمائید حالا نوبت به یکی از گام‌های مهم در این حوزه می رسد که بحث بازاریابی و فروش محصولات می باشد.

با توجه به بازار گسترده سنگ مصنوعی در تمام حوزه ها بحث بازاریابی و فروش کار سختی نیست و به هیچ عنوان نگران این قسمت از کار نباشید همان طور که می دانید سنگ یک قسمت جدایی ناپذیر از صنعت ساختمان و ساخت و ساز می باشد و کار ساخت وساز هم که همیشه در کشور رونق دارد.

اما با این حال ما به اهمیت موضوع بازاریابی و فروش واقف هستیم بنابراین یک سرفصل کامل را داخل دوره  ی آموزشی سنگ مصنوعی به این موضوع اختصاص داده ایم و شما باید طبق اصولی که در این فصل ارائه شده اقدام به فروش و بازاریابی نمائید و برای عملکرد بهتر هم می توانید با تیم پشتیبانی رهیافت در ارتباط باشید تا شما را دراین زمینه هم راهنمایی کنند که بتوانید محصوتان را با بالاترین حاشیه ی سود به فروش برسانید.

درخواست مشاوره رایگان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ورود | ثبت نام